7 Adımda Yurtdisi Eğitime Gidin

1 - Ön Değerlendirme Görüşmesi

Full Screen Title

Öğrenci ile yüzyüze,telefonla yada msn'den detaylı bir ön görüşme yapılır ve kişisel durumu(bütçesi,dil seviyesi,ihtiyaç duyduğu süre,ülke tercihleri,...vb) konusunda bilgi edinilir ve vize almasını engelleyecek her durum titizlikle sorgulanır. Tüm danışmanlık hizmetlerimiz ücretsizdir, her öğrenci bizimle iletişime geçerek durumunun uygunluğu ile ilgili bilgi alabilir.

2- Okul Seçimi

Full Screen Title

Ön değerlendirme sonucu vize başvurusunun olumlu sonuçlanacağını düşündüğümüz öğrenci adaylarına ülke ve şehir tercihlerine dayanarak bütçesine en uygun okullar sunulur ve okulun imkanları, programları ve konaklama alternatifleri hakkında bilgi verilir. Ayrıca maliyet tablosu ve başvuru için hazırlaması gereken evraklar detaylı şekilde anlatılır ve yazılı olarak öğrenciye verilir..

3- Okul Başvurusu ve Ön Kayıt

Full Screen Title

Eğitim alacağı okula karar veren öğrenci bir ön kayıt formu doldurur ve imzalar. Bu formda kimlik ve iletişim detayları hakkında soruların yer aldığı ayrıca, İngilizce dil seviyesi, gideceği okul, seçtiği program ve tercih ettiği konaklama bilgilerini içeren bir kayıt formu doldurur ve okulun istediği başvuru ücreti(okul isterse) öder. Real Eğitim kaydı alınan öğrencinin vize başvurusunda kullanılacak kayıt kabul belgesini ve proforma faturasını en kısa zamanda okuldan getirtir.

4- Vize Başvurusu

Full Screen Title

Öğrencinin hazırladığı evraklar ve Real Eğitim'in okuldan getirttiği evraklarla birlikte dosya hazırlanır. Vize Başvuru Formları danışmanlarımız tarafından özenle doldurulur, öğrencinin şahsen yapması gerekiyorsa başvuruyu mülakat ve prosedürler hakkında öğrenciye bilgi verilir.Vize Başvurusu için öğrenci adına randevu alınır. Real tarafından hazırlanmış olan vize dosyasını teslim eder. Vizesi olumlu sonuçlanan öğrencilere pasaportları konsolosluk tarafından kargo ile gönderilir.

5- Uçak Bileti Organizasyonu

Full Screen Title

Vize işlemlerinin tamamlanmasının ardından isteyen öğrenciler için en uygun tarihli ve en ekonomik fiyatlı uçak bileti için alternatifleri öğrenciye sunar ve bu hizmet karşılığında uçak bilet fiyatı dışında ekstra bir ücret talep etmez.

6- Yolculuk Öncesi Son Bilgilendirme ve Uğurlama

Full Screen Title

Öğrenci, Real Eğitim tarafından gideceği ülkenin iklim,gelenekleri, kültür, yaşam şekli, ehliyet ile ilgili olarak bilgilendirilir.Gideceği ülkedeki temsilcimizin bilgileri kendisine verilir ve istiyorsa havaalanında karşılama hizmeti verilir.. Karşılama hizmeti istemeyen öğrencilere havaalanından konaklayacakları yere nasıl ulaşacakları konusunda bilgi verilir.

Real Yurtdışı Eğitim Hep Sizin Yanınızda, Hep Sizinle

Full Screen Title

Öğrenci ile iletişimiz eğitimi süresince devam etmektedir ve 2.haftasını tamamlayan öğrencilerle iletişim kurularak durumları ile ilgili bilgi alınır. Okul, konaklama veya başka bir konuyla ilgili yaşanabilecek bir sorunda öğrenciler Real Eğitim'e her zaman telefon, e-mail veya msn kanalıyla ulaşabilirler.