Yurtdısında İngilizce Eğitimi

Real yurtdışı Eğitim

Hızla globalleşen dünyada İngilizce iş hayatının vazgeçilmez bir öğesidir. Sınırların ortadan kalkmasıyla İngilizce dil eğitimi almak isteyen bir çok kişi yurtiçi yerine, İngilizceyi anadil olarak konuşulan ülkelerde teori ile pratiği birleştirerek öğrenmeyi tercih etmektedir.

Önceden yurtdışında dil eğitimi almanın çok maliyetli olduğu düşüncesi yaygındı. Aslında yurtiçinde uzun yıllar İngilizce öğrenmek için yapılan harcamalara yakın bir bedel ödeyerek yurtdışında dilin konuşulduğu ülkede öğrenmek çok daha hızlı ve makul bir yöntemdir.

Türkiye’den her yıl binlerce kişi İngilizce öğrenmek için yurtdışına gitmektedir. En çok tercih edilen ülkeler İngiltere, Amerika, Kanada, Malta, Avustralya ve Yeni Zelanda’dır..

Real Eğitim olarak kişinin tercihlerine ve bütçesine göre en uygun ülkeyi ve dil okulunu öğrencilerimize sunmaktayız. Çalıştığımız dil okulları kaliteleri tescillenmiş ve akredite olmuş kurumlardır. Okullar bilgisayar laboratuarı, kütüphane, cafe, hobi odalarıyla donatılmıştır. Sınıflarda ders için gerekli her tür donanım mevcuttur.Dersler öğrenciyi derse katılıma teşvik eden bir anlayışla işlenmektedir.Öğrenciye, okulunun ilk günü seviye tespit sınavı yapılır ve İngilizce seviyesine göre en uygun sınıfa yerleştirilir. Çalıştığımız okullar İngilizceyi okulun dışına taşıyarak bir çok ücretsiz aktiviteyle(müze ve çevre geziler, piknikler, vs) birleştirerek öğretmektedirler.

İngilizce kursları her öğrencinin ihtiyacına ve eğitim almak istediği süreye göre birçok alternatif program sunmaktadırlar: genel, yoğun, akademik amaçlı, ileri düzey ingilizce, IELTS ve TOEFL hazırlık ve iş İngilizcesi, mesleki İngilizce temelinde sunulan programlardır.

Yurtdışındaki ingilizce dil okulları özellikle yaz aylarında öğrencilerden çok rağbet görmektedir. Birçok okul özellikle küçük yaş grupları için yaz okulları programları sunmaktadır. Yaz okulları İngilizceyi birçok kültürel( tarihi ve turistik geziler) ve sportif(yüzme,binicilik, futbol,vb) aktiviteyle birleştirerek sunmaktadır.